ПЕРЕВАГИ SEO ПРОСУВАННЯ...

6 плюсів замовлення тут

ВСІ ВИДИ САЙТІВ

Просування проектів будь-якого рівня. Розкрутка нових сайтів та після інших виконавців

БІЛЕ SEO

Просування виключно «білими» методами, які не заборонені пошуковими машинами

РУКА НА ПУЛЬСІ
Постійне відстеження змін у роботі пошукових систем та оновлень їх алгоритмів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Немає обмежень щодо бюджету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сайту
ДОСТУПНА ЦІНА

Висококонкурентні ціни в порівнянні з іншими компаніями та фрілансерами

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Гарантії стабільних та довгострокових результатів роботи

з 2009

РОКУ
Спеціалізація на
SEO просуванні

26

ПРОЕКТІВ
у роботі в різних тематиках

240

УСПІШНИХ
сайтів в ТОП Google

470к+

ПОШУКОВИХ
запитів у ТОП-10 Google

КІЛЬКА СЛІВ ПРО SEO...

96% людей, які користуються інтернетом, шукають інформацію через пошукові системи.
Найпопулярнішим у Польщі є Google.
Просування на першу сторінку Google може здійснюватись як локально – у певному місті, так і по всій країні.
В органічному пошуку Google:
- Цільові та мотивовані клієнти
- Найнижча ціна одного відвідувача
- Максимальна віддача вкладень

OPTIMIZE-IL.COM

Наша веб-студія з просування сайтів "Optimize-il.com" пропонує вам розумні та компромісні терміни з інтернет реклами та виконання замовлення – без затягування часу, але орієнтовані на досягнення ТОП Google та найкращі ціни SEO у Польщі: Вроцлаві, Варшаві, Кракові, Любліні, Познані та ін.
Коли клієнти вирішують зайнятися просуванням бізнесу онлайн у Польщі і ставлять нам питання загального характеру – за який термін розкрутка буде виконана, ми звичайно не можем назвати конкретний термін з низки причин.
Загалом інтернет-реклама, а саме SEO - пошукова оптимізація веб-ресурсу під Google.pl може виявитися різною. Так само як і вартість робіт seo фахівця буде залежати від конкретно поставленого завдання.
Час просування сайту в Польщі або під певне місто: Варшава, Вроцлав, Лодзь, Гданськ завжди залежить також від таких факторів:

  • Достатьно велику роль при пошуковому просуванні відіграє вік вашого сайту і як давно він існує в інтернет-просторі Польщі (а саме доменній зоні .pl).
  • Треба завжди розуміти, які заходи здійснювались раніше, а саме розкрутка сайта була чи ні.
  • Якщо пошуковою оптимізацією в google.pl до звернення до нас займався приватний спеціаліст (фрілансер) без навичок або це був «сірий seo оптимізатор», то завжди закладається час на усунення певних помилок.
  • Важливий чинник – конкуренція у ніші. Просування бізнесу в інтернеті, наприклад під Вроцлав, буде важчим за наявності конкурентоспроможних сайтів з тематикою, аналогічною до вашої.

Якщо розбити проектні роботи по розкрутці та SEO оптимізації нового або вже тривалий час існуючого сайту по етапам, то ми отримаєм:

1-й етапі по SEO просування.
SEO фахівець (фірма або фрілансер) насамперед виявляє на якому етапі проект в данний проміжок часу. Така важлива аналітична робота – частина загального пошукового просування у Польщі (Вроцлав, Варшава тощо). Вона займає, зазвичай, перші кілька днів. Необхідно перед розкручуванням бізнесу онлайн, максимально детально опрацювати контент або текстове наповнення веб-ресурсу. Звісно, що його потрібно оптимізувати відповідним чином. Саме на цьому етапі SEO робіт аналізується маса зворотніх посилань нашого ресурсу.

2-й етап можна назвати оптимізацією в чистому вигляді.
Весь час відведено під роботу із його внутрішньою оптимізацією. Якщо більш докладніше, то ціна просування сайту (у Польші) включає такий комплекс робіт:

  • займаємось коригуванням дизайн-проекту та оновляєм сторінки, зокрема ті, що будуть розкручуватись в органічному пошуку;
  • коригування та робота з HTML-кодом;
  • робота з мета-тегами та розміткою, спеціальними сімволами;оновлення та доповнення контенту. 
  • Для ефективного просування сайту в Польщі (під Краків, Вроцлав або Бидгощ), щоб виконати вищченаведені етапи потрібно близько одного місяця часу.

3-й та найбільш вжливий етап просування сайту.
У розкрутці сайту він найвідповідальніший, саме він впливає на репутацію сайта в мережі, а також на позицій пошукових запитів та кінцеву успішність проекту в google.pl (Польща) та загалом.
Варто зауважити, що термін пошукової розкрутки сайту залежить від рівня конкуренції і того, як швидко Google.pl буде індексувати посилальну масу онлайн проекту. Від якості зворотніх посилань та зовнішньої оптимізації (Польща) разом із рівнем конкуренції залежить його популярність у містах: Вроцлав, Варшава, Щецин, Жешув, Люблін, Лодзь, Краків тощо. Якщо робота виконана добре і належним чином, то сайт буде на ТОП-позиціях у видачі Google Poland за обраними пошуковими запитами і не тільки.

В компанії optimize-il.com ви може замовити пошукове просування сайту у Польші так і під конкретні міста: Люблін, Вроцлав, Варшава, Гданськ, Лодзь, Кельце, Краків, Познань і так надалі.
Ми з 2009 року професійно займаємось розкруткою онлайн проектів та оптимізацією сайтів будь-якого рівня у Польщі і не тільки. Інтернет рекламу для просування бізнесу можна вести російською, українською та польською.
Ми запропонуєм кращу ціну SEO послуг для просування і розкрутки вашого бізнесу в Польщі!

ДОП ПОСЛУГИ...

Пропонуєм комплексне просування бізнесу онлайн

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ SEO...

Залишіть заявку та отримайте прорахунок за 1 день

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх