ПЕРЕВАГИ SEO ПРОСУВАННЯ...

Перебуваючи на першій сторінці пошуку Google.com.ua, Вас бачить вся країна 24 години на добу.
6 плюсів замовлення тут:

ВСІ ВИДИ САЙТІВ

Просування проектів будь-якого рівня. Розкрутка нових сайтів та після інших виконавців

БІЛЕ SEO

Просування виключно «білими» методами, які не заборонені пошуковими машинами

РУКА НА ПУЛЬСІ
Постійне відстеження змін у роботі пошукових систем та оновлень їх алгоритмів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Немає обмежень щодо бюджету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сайту
ДОСТУПНА ЦІНА

Висококонкурентні ціни в порівнянні з іншими компаніями та фрілансерами

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Гарантії стабільних та довгострокових результатів роботи

з 2009

РОКУ
Спеціалізація на
SEO просуванні

26

ПРОЕКТІВ
у роботі в різних тематиках

240

УСПІШНИХ
сайтів в ТОП Google

470к+

ПОШУКОВИХ
запитів у ТОП-10 Google

КІЛЬКА СЛІВ ПРО SEO...

96% людей, які користуються інтернетом, шукають інформацію через пошукові системи.
Найпопулярнішим в Україні є Google.
Просування на першу сторінку Google може здійснюватися як локально по Тернополю, так і по всій країні.
В органічному пошуку Google:
- Цільові та мотивовані клієнти
- Найнижча ціна одного відвідувача
- Максимальна віддача вкладень

OPTIMIZE-IL.COM

Для чого необхідна розкрутка сайту на Тернопіль?

В епоху сучасних технологій недостатньо просто створити гарний сайт. Не важливо наскільки унікальна у Вас продукція, які ціни. Якщо у вас локальний бізнес, наприклад в місті Тернопіль, то зверніть увагу саме на цю статтю.
Забезпечити приплив відвідувачів можливо тільки завдяки пошуковому просуванню сайта в Тернополі. Перш ніж люди знайдуть вас в інтернеті, вони скоріше за все скористаються одним із посилань у Google.
Однак варто зазначити, що при введенні в рядок пошуку слів і фраз не завжди Гугл покаже величезну кількість варіантів. Причому якщо Ваша галузь висококонкурентна, то опинитися в ТОПі на першій сторінці пошукої системи Гугл буде ще складніше. Але якщо ви будете замовляти послугу розкрутки сайту локально в Тернополі, то шанси будут більше. Але тут ще є один нюанс. Якщо ж конкуренції у сфері діяльності певного підприємства мало, то потрібно знайти точки дотику зі споживачем.
Саме для цього і необхідне якісне просування сайтів локально по Тернополю та області. Коли ви станете номер один в своєму регіоні, маштабуйте бізнес і виходьте на ринок України.

Найкраще звертатися з даними питаннями до таких людей:

  • які володіють SEO практикумом і певними it-знаннями,
  • мають досвід просування у різних сферах.

При чому, якщо веб-студія пропонує різні послуги, то вам треба поцікавитись саме реальним портфоліо з роботами. Ви маєте побачити реальні сайті в ТОП Google.com.ua. Саме так будете впевнені, що натрапили на SEO-фахівців.

Хороший варіант - звернутися до тих, хто компетентний як у маркетингу, так і в розкручуванні. У цьому разі Ви можете відразу замовити багато послуг у комплексі. Природньо що, ціна просування на Тернопіль в разі замовлення різних видів робіт буде меншою, порівняно з окремо виконаними замовленнями. Але треба пам'ятати головне - SEO розкрутка тут буде головною!
Якщо ж у Вас уже є готовий інтернет-ресурс, то ті, хто спеціалізується на різних напрямках інтернет-маркетингу, зможуть допомогти Вам у доопрацюванні або вдосконаленні як регіонально на Тернопіль та область, так і в форматі всієї Украиїни..

Google - рухається в бік персоналізації пошуку, алгоритм потрапляння в топ пошукової системи стає все складніше і складніше. Важливими факторами потрапляння та утримання ТОПу є:

  • тематичність;
  • юзабіліті веб-сайту;
  • географічне розташування;
  • якісний контент та оптимізація;
  • зворотні посилання;
  • соціальні сигнали користувачів.

Трошки докладніше.

Тематичність - тут все просто, створюємо сайт про велосипеди, пишемо все, що стосується велосипедів (які є велосипеди, історію, як правильно їздити на велосипеді, велоспорт тощо). Якщо ви продаєте їх, то користувач буде обирати між якістю та ціною.

Юзабіліті - розширюйте сніпет, покращуйте юзабіліті - отримаєте хороші поведінкові фактори, навчіться створювати швидкі посилання - отримаєте вищий CTR.

Географічне розташування. Якщо бізнес локальний, наприклад піцерія у Тернополі, то у вас її не будут замовляти у Луцьку. Все логічно. Маєте локальний бізнес, тож зосередьтесь на просуванні сайта саме в Тернополі.

Якісний контент - він може бути переоптимізований, або навпаки недооптимізований, але важливим фактором є корисність людині, яка шукає. Як створити такий контент - оцініть своїх конкурентів у топі своєї тематики, юзабілі вебсайту, все повинно бути доступним і зрозумілим, відповідати на запитання користувача.
Оптимізація сайту теж має бути сучасною, за останніми рекомендаціями пошуковика Google.com.ua. Роблячи оптимізацію час від часу читайте офіційний блог Гугл.

Зворотні посилання на сайт - введення алгоритму Google Penguin у далекому 2012 році показало ставлення Гугла до зовнішніх факторів - посилань. Використання переспама анкора призводить до песимізації запиту, що просувається. Найоптимальнішим варіантом є отримання посилань із блогів, веб ресурсів схожої тематики та новинних ресурсів. Отже, якщо у вас бізнес локальний, то спочатку він має отримати беклінки (зворотні посилання) у Тернополі. Дуже дивно, коли піцерію в Тернополі рекламують сайти з Одеси. Таке можливо але не в першу чергу.

Соціальні сигнали користувачів. Маються на увазі лайки з Twitter, в соц мережі Facebook і так надалі.

Якщо робити все правильно, то дуже швидко, вже через кілька місяців ви побачите результат. Пошукове просування сайту в Тернополі даст перших клієнтів з пошуку Гугл. Звертайтесь в нашу веб-студію Optimize-il.com, тут кращі умови розкрутки і ціна. Фірма - гарантує якість! Замовити послугу просування можно як локально по місту та Тернопільскій області, так і на всю Україну.

ДОП ПОСЛУГИ...

Пропонуєм комплексне просування бізнесу онлайн

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ SEO...

Залишіть заявку та отримайте прорахунок за 1 день

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх