ПЕРЕВАГИ SEO ПРОСУВАННЯ...

Перебуваючи на першій сторінці пошуку Google.com.ua, Вас бачить вся країна 24 години на добу.
6 плюсів замовлення тут:

ВСІ ВИДИ САЙТІВ

Просування проектів будь-якого рівня. Розкрутка нових сайтів та після інших виконавців

БІЛЕ SEO

Просування виключно «білими» методами, які не заборонені пошуковими машинами

РУКА НА ПУЛЬСІ
Постійне відстеження змін у роботі пошукових систем та оновлень їх алгоритмів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Немає обмежень щодо бюджету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сайту
ДОСТУПНА ЦІНА

Висококонкурентні ціни в порівнянні з іншими компаніями та фрілансерами

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Гарантії стабільних та довгострокових результатів роботи

з 2009

РОКУ
Спеціалізація на
SEO просуванні

26

ПРОЕКТІВ
у роботі в різних тематиках

240

УСПІШНИХ
сайтів в ТОП Google

470к+

ПОШУКОВИХ
запитів у ТОП-10 Google

КІЛЬКА СЛІВ ПРО SEO...

96% людей, які користуються інтернетом, шукають інформацію через пошукові системи.
Найпопулярнішим в Україні є Google.
Просування на першу сторінку Google може здійснюватися як локально по м. Рівне, так і по всій країні.
В органічному пошуку Google:
- Цільові та мотивовані клієнти
- Найнижча ціна одного відвідувача
- Максимальна віддача вкладень

OPTIMIZE-IL.COM

Локальне і глобальне просування веб-проекту

Якщо ви хочете максимально швидко й ефективно отримати ТОПові позиції в пошуку Google (локально у місті Рівне або по всій Україні), то треба розкручувати сайт онлайн в найдієвіші способи. Перш за все необхідно використовувати ті методи пошукового просування сайту Рівне, які найбільш ефективні сьогодні.

П'ять головних чинників, які допоможуть вам просунути ваш веб-ресурс, або допоможуть відкоригувати вашу систему просування, якщо вона шкульгає.

Брендові згадки і посилання впливають на просування сайту

Сьогодні кількість посилань не сильно позначається на просуванні як раніше, на сьогодні важлива їхня якість. Якусть зворотніх посилань дорінює трасту! Зі свого боку текст самого посилання відіграє значну роль. Зараз ми говоримо про безанкорне просування, а також згадки сайту на тематичних і авторитетних ресурсах. Якщо ваш бізнес просувається локально у місті Рівно (або по Рівненській області) то треба зосередитись на сайтах саме з цього регіону України

Причинами для цього слугують такі фактори як, алгоритми Гугла і згадка бренду. Якщо в першому випадку ключові слова в посиланні дають хороший відгук у Google. То в другому випадку це допоможе вам збільшити авторитетність домену, а також зменшить ризики при локлаьному просуванні. Та і загалом так буде "здоровіше" і безпечніше для вашого веб-ресурсу.

Суть у тому, що змінилася форма ключових слів. Були анкорні, стали безанкорні. Зараз важливо накопичувати природні посилання, які не отримає ваш конкурент навіть за наявності бюджету.

Ідеальна робота сайту на мобільних пристроях

Багато про це розмов, але насправді мало хто оптимізує сайт під гаджети. Скажемо так, коли сайт створюється, то розробник сайту взагалі не думає про його оптимізацію під пошукові системи та швидкість загрузки. Насправді це суттєво впливає на просування локальне у Рівному, і загальне по Україні.

Для того щоб зрозуміти, як часто і звідки відвідують ваш ресурс, ви можете зайти в Google Analytics і проаналізувати результат.

Контент-маркетинг більше не займає перші місця

Цей інструмент добре працює для пошукового просування сайту Рівне (ціна), побудови бренду, збільшення продажів. Що потрібно виправити для поліпшення вашого сайту?

Перше - це ведення блогу, завдяки якому ви зможете розширити семантику веб-сайту, а також отримаєте приріст пошукового трафіку за НЧ (низько-) і СЧ (середньо-частотними) запитами.

Своєю чергою, гостьові статті дадуть так само значний приріст пошукового трафіку за рахунок тих самих пошукових запитів. Така розкрутка сайту вважається google.com.ua природньою.

Відео розміщене на сайті так само дає новий пошуковий трафік як з Google, так і з YouTube, а також збільшує довіри до веб-ресурсу.

Знаходження в соціальних мережах

Не має значення напрямок вашого ресурсу, знаходження в соціальних мережах має бути. Для більшості сьогодні соціальні мережі, це ресурс, який відвідується першорядно кожен день.

Як мінімум вам можна поділитися фото з офісу, відео робочого процесу, посилання на ваші записи в соціальних мережах, для досягнення мінімального результату. Головним завданням регулярний постинг, тоді ваша аудиторія зростатиме, як і пошуковий трафік.

Бюджет на пошукове просування має зростати, якщо ви хочете зростання

Тут все просто, чим більше ви витрачаєте на онлайн рекламу та локальну розкрутку сайту у м. Рівне або по Україні, тим більше доходу ви з неї отримуєте, не варто зупинятися на встановленому бюджеті. Витрата коштів може бути спрямована на такі важливі речі як, оптимізація, копірайтинг, лінкбілдінг, програмування, дизайн, а також менеджмент. Ясна річ, якісне виконання цих важливих кроків не коштуватиме вам дешево. Але результат буде вражаючий!
Замовити якісне просування сайту у місті Рівне (Рівненській області) або на всю Україну можна у веб-студії Optimize-Il по кращій ціні. У нас справжні Seo фахівці і великий досвід роботи по онлайн розкрутці!

ДОП ПОСЛУГИ...

Пропонуєм комплексне просування бізнесу онлайн

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ SEO...

Залишіть заявку та отримайте прорахунок за 1 день

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх