ПЕРЕВАГИ SEO ПРОСУВАННЯ...

Перебуваючи на першій сторінці пошуку Google.com.ua, Вас бачить вся країна 24 години на добу.
6 плюсів замовлення тут:

ВСІ ВИДИ САЙТІВ

Просування проектів будь-якого рівня. Розкрутка нових сайтів та після інших виконавців

БІЛЕ SEO

Просування виключно «білими» методами, які не заборонені пошуковими машинами

РУКА НА ПУЛЬСІ
Постійне відстеження змін у роботі пошукових систем та оновлень їх алгоритмів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Немає обмежень щодо бюджету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сайту
ДОСТУПНА ЦІНА

Висококонкурентні ціни в порівнянні з іншими компаніями та фрілансерами

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Гарантії стабільних та довгострокових результатів роботи

з 2009

РОКУ
Спеціалізація на
SEO просуванні

26

ПРОЕКТІВ
у роботі в різних тематиках

240

УСПІШНИХ
сайтів в ТОП Google

470к+

ПОШУКОВИХ
запитів у ТОП-10 Google

КІЛЬКА СЛІВ ПРО SEO...

96% людей, які користуються інтернетом, шукають інформацію через пошукові системи.
Найпопулярнішим в Україні є Google.
Просування на першу сторінку Google може здійснюватися як локально по Хмельницькому, так і по всій країні.
В органічному пошуку Google:
- Цільові та мотивовані клієнти
- Найнижча ціна одного відвідувача
- Максимальна віддача вкладень

OPTIMIZE-IL.COM

Просування сайту локально в місті Хмельницький чи області - це лише на перший погляд простий і не витратний процес (з точки зору грошей і часу), який передбачає глибокого розуміння в сучасних SEO процесах. Насправді, така затребувана послуга, як пошукова розкрутка в інтернет - це комплекс заходів з оптимізації, метою яких є підвищити видимість сайту в гіганти світового пошуку - Гугл. Для того щоб цього досягти, необхідно подбати про підвищення якості індексованих сторінок, а також про підбір грамотних ключових запитів, які дадуть змогу збільшити відвідуваність цільовою аудиторією.
Розкрутка сайту по Хмельницькому (ціна) чи на всю Україну - це певної міри інструмент, що дає змогу розвивати і просувати свій бізнес любого формату у мережі інтернет.

На сьогодні кожен підприємець, а за сумісництвом і власник сайту, повною мірою має розуміти необхідність пошукової оптимізації для його веб-ресурсу. Її варто сприймати як цілий SEO комплекс для підвищення позиції сайту в пошуковій системі. Варто зауважити, що пошукова оптимізація - це непростий процес. Не маючи необхідних знань і навичок, братися самому за цю справу не варто. У такій справі самостійність не найкращий вихід, адже в результаті пошукові системи можуть взагалі перестати індексувати Ваш ресурс, він просто пропаде для них. Зовсі не важливо, чи хочите ви трохи локально підняти свій проект по Хмельницькому, чи маєте плани рости в межах країни. SEO повинні займатись SEO фахівці, інакше можна тільки зробити гірше вашому онлайн проекту.

Важливо сказати, що разом із зростанням кількості інтернет-користувачів, зростає і конкуренція між компаніями. Така тендеціє збільшується від року до року. Недостатьно тільки мати унікальних товар або послугу, важливо зробити так, щоб про неї дізналися. Інтернет - найшвидше та найзручніше джерело інформації, а отже саме тут і перебуватиме більша частина Вашої цільової аудиторії. Тому пошукове просування сайту в Хмельницькому або глобально - на всю Україну - саме те, що потрібно вашому бізнесу.

"Якщо Вас немає в Інтернеті - Вас немає в бізнесі". Більшість підприємців-початківців сприймають цю фразу буквально, розуміючи всю її суть.

Просування сайтів

Давайте докладніше розберемося, що ж все таки із себе представляє просування сайту в Хмельницькому та Хмельницькій області. Розглянемо послугу, як локальну.
SEO оптимізація в цій справі виступає фундаментом, без якого неможливі подальші маніпуляції з сайтом. Саме онлайн розкрутка веб-ресурсу являє собою оптимізацію в мережі Інтернет, що дасть йому змогу піднятися на топові пошукові позиції Google і, відповідно, привернути більше уваги з боку потенційних клієнтів.

Optimize-il.com - справжні професіонали своєї справи, які працюють на результат і на просування бізнесу своїх клієнтів. Що ж ви отримаєте, обравши послугу просування? Наші фахівці ретельно проаналізують всі переваги і недоліки, зроблять моніторинг сайтів-конкурентів і зберуть семантичне ядро для вашого проекту. Поза увагою так само не залишиться питання оптимізації контенту, тобто створення зручної та практичної навігації, заповнення сайту тегами, картинками тощо. Спеціаліст Optimize обов'язково огляне питання технічної оптимізації. Ми виправимо всі помилки html коду і внесемо в нього необхідні зміни. Безсумнівно, якісна розкруька сайту у Хмельницькому (ціна) супроводжується нарощуванням маси зворотніх посилань, про що наші фахівці так само подбають, позбавивши вас зайвих проблем.

Профі з нашої веб-студії ставляться до своєї роботи вкрай серйозно і ретельно, що дає змогу нашим клієнтам отримати тільки найякісніші результати в найкоротші терміни. Довірте просування свого бізнесу професіоналам по SEO, - і скоро про Вас заговорять не тільки у місті Хмельницький чи по області, а також по всій Україні.

Наповнення сайту

Успіх і популярність Вашого проекту багато в чому залежатиме від його вмісту, іншими словами - контенту.

Розглянемо основні способи наповнення текстом:

 1. Копіпаст. Найпростіший, і водночас найнеякісніший спосіб. Полягає в банальному копіюванні контенту з інших джерел. Причому не вносяться навіть найменші зміни в змісті.
 2. Рерайт. Простіше кажучи, це переробка готового тексту. Рерайт полягає в тому, що в оригінальній статті слова замінюються синонімами. Важливим є збереження первісного змісту статті.
 3. Копірайтінг. Це унікальний контент у вигляді статей. Такі статті мають бути унікальними і доступними для відвідувачів. Крім того, унікальність допоможе підняти сайт вище в пошукових системах.
 4. Авторські тексти. Найефективніший спосіб. Пишуть ці тексти самостійно, проводячи аналіз і наводячи цінні рекомендації порушеного питання. Краще розмістити п'ять авторських статей на своєму ресурсі, ніж начиняти його кількома десятками скопійованих текстів.

Крім того, до текстового контенту використовують аудіо та відеоматеріали. До аудіоматеріалів можна віднести інтерв'ю та вебінари, що стали такими популярними останнім часом. Відеоматеріали - це навчальні фільми, відео презентації тощо. Найціннішим контентом вважатиметься той, який користувач зможе знайти лише на Вашому джерелі.

З метою оптимізації та просування сайту вносяться такі корективи:

Заголовки. Вони так само відіграють важливу роль у його просуванні. Спираючись на свій досвід, більшість із нас зможуть сказати, що в пошуках потрібної інформації часто просто пробігаємося очима по заголовках, вишукуючи відповідний. Якщо ви локально просуваєте сайт по Хмельницькому, то правильно прописані заголовки зможуть підняти в ТОП Гугл НЧ або пошукові запити із низькою частотою звертань. Виходячи з цього, кожен підприємець не може упускати цей важливий момент.

Заголовки теж діляться на кілька видів:

 • Title. Розташовується цей заголовок на вкладці у Вашому браузері. Служить для визначення пошуковими системами тематики сторінки.
 • h1. Створено для самих читачів. Рекомендується не перевантажувати цей заголовок, адже пошуковики можуть прийняти це за спам.
 • h2, h3, h4, h5, h6. Це по суті підзаголовки, що розбивають основний текст на смислові блоки. Полегшують пошук потрібної інформації, що позитивно позначається на оцінці джерела.

Ні в якому разі при проведенні розкрутки веб сайту не можна забувати про аналіз і статистику. Ретельний аналіз свого контенту дасть змогу виявити слабкі сторони і, відповідно, їх доопрацювати. Ви чітко будите бачити картину інтересів споживачів - локальних містян Хмельницького, так і споживачів по всій Україні. Завдяки чому зможете додавати потрібне і прибирати зайве.

Ми спеціалізуємося на SEO (просування сайтів), SMM, створенні інтернет-магазинів.

Веб-агентство Optimize-il.com це:

 1. Тільки білі методи SEO оптимізації
 2. Повна прозорість і жорстке дотримання термінів
 3. Гарантія результату
 4. Розуміння унікальності та цінності Вашого проєкту
 5. Консультації фахівців
 6. Особистий софт
 7. Робота SEO-фахівців у зв'язці з програмістами

Якщо Ви бажаєте замовити послугу пошукової оптимізації та просування сайтів в Хмельницькому та Хмельницькій області, а можливо по всій Україні - ми до ваших послуг! У нас краща ціна послуг та великий досвід роботи.

ДОП ПОСЛУГИ...

Пропонуєм комплексне просування бізнесу онлайн

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ SEO...

Залишіть заявку та отримайте прорахунок за 1 день

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх