ПЕРЕВАГИ SEO ПРОСУВАННЯ...

Перебуваючи на першій сторінці пошуку Google.com.ua, Вас бачить вся країна 24 години на добу.
6 плюсів замовлення тут:

ВСІ ВИДИ САЙТІВ

Просування проектів будь-якого рівня. Розкрутка нових сайтів та після інших виконавців

БІЛЕ SEO

Просування виключно «білими» методами, які не заборонені пошуковими машинами

РУКА НА ПУЛЬСІ
Постійне відстеження змін у роботі пошукових систем та оновлень їх алгоритмів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Немає обмежень щодо бюджету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сайту
ДОСТУПНА ЦІНА

Висококонкурентні ціни в порівнянні з іншими компаніями та фрілансерами

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

Гарантії стабільних та довгострокових результатів роботи

з 2009

РОКУ
Спеціалізація на
SEO просуванні

26

ПРОЕКТІВ
у роботі в різних тематиках

240

УСПІШНИХ
сайтів в ТОП Google

470к+

ПОШУКОВИХ
запитів у ТОП-10 Google

КІЛЬКА СЛІВ ПРО SEO...

96% людей, які користуються інтернетом, шукають інформацію через пошукові системи.
Найпопулярнішим в Україні є Google.
Просування на першу сторінку Google може здійснюватися як локально по Івано-Франківську, так і по всій країні.
В органічному пошуку Google:
- Цільові та мотивовані клієнти
- Найнижча ціна одного відвідувача
- Максимальна віддача вкладень

OPTIMIZE-IL.COM

Просування сайту в пошуку Google.com.ua, безумовно, потрібне завжди й усім підприємцям і підприємствам, які планують використовувати Інтернет як канал для просування та реалізації своїх товарів і послуг. Однак перш ніж замовити послуги seo в одній зі спеціалізованих студій України, необхідно врахувати деякі фактори.
Почнем з початку, а саме, якщо ви працюте локально у місті Івано-Франковьку - то саме тут і варто шукати виконавців і SEO-фахівців. Надаючи послугу пошукового просування у Івано-Франківську, саме місцеві оптимізатори знають локальний ринок по місту та Івано-Франківській області набагато краще ніж інші.

Йдемо далі, ще дуже важливий момент - сезонність. Просування завжди вимагає певних часових і грошових витрат - чи будуть вони виправдані у вашому конкретному випадку і саме зараз, або ви поповните ряди клієнтів, незадоволених результатом.
Наприклад, якщо ви виробляєте або реалізуєте сезонні товари (скажімо, шуби, купальники або лижі), але пізно схаменулися, і для виконання планів у вас залишився лише місяць, то поспішні seo-послуги та швидка розкрутка сайту (ціна в Івано-Франківську) навряд чи допоможуть кардинально виправити ситуацію. Для досягнення реального результату знадобиться більше часу, і, зрештою, гроші будуть викинуті даремно - "пік" популярності ресурсу за ключовими запитами в пошуковій системі Google настане, наприклад, узимку, коли ваше пляжне приладдя нікому не буде потрібне.
А ось до наступного сезону всі роботи доведеться повторити і відповідно, оплатити. Справжній SEO фахівець роз'яснить вам ситуацію, а ось недобросовісний не буде вникати в маркетингові тонкощі. Він просто виконає свою роботу і пред'явить результат - позицію на першій сторінці Гугл Україна за обраними ключовими запитами.

Чому, замовляючи послуги навіть локального SEO під Івано-Франківськ, краще вибирати комплекс робіт - від аналізу web-сайту до моніторингу результатів?
Уявіть собі ситуацію: шосте чуття підказує вам, що веб-ресурс пора кардинально міняти - допрацьовувати або проводити його редизайн. Але, звернувшись до веб-майстрів і дізнавшись вартість робіт, ви вирішили заощадити й обмежитися недорогим просуванням за ключовими словами в якогось фрілансера по гарній ціні. У підсумку ви заплатили за роботу, але очікуваного SEO результату так і не отримали, і в найближчому майбутньому вам таки доведеться як слід попрацювати над сайтом.
У підсумку ви втратили не тільки гроші, а й дорогоцінний час, а це - далеко не один місяць. Зважаючи на це, слід бути якомога відвертішим зі своїм веб-майстром: розповісти йому про свої плани, про загальну ситуацію на ринку Івано-Франківську, про свої досягнення і проколи в попередніх "сеансах" просування, якщо такі були.

Вислухайте думку, рекомендації та пояснення з боку оптимізатора, можливо, він порадить зробити більше того, що ви припускали.

Пошукове просування сайту у Гугл

Якщо приплив нових відвідувачів у ваш інтернет-магазин або на корпоративний веб-ресурс - гнітюче малий, це говорить про те, що настав час для такої процедури, як розкрутка сайту локальна та глобальна. Добре, якщо така необхідність була передбачена ще на стадії створення ресурсу - у цьому разі оптимізатору не доведеться повідомляти вам сумну новину про те, що сайт потрібно терміново модернізувати або істотно доопрацьовувати.

Що таке локальна розкрутка сайту? Основна маса нових (унікальних) покупців і клієнтів звертаються на віртуальні комерційні майданчики через пошукові системи. Просування локальне на Івано-Франківськ має на увазі не що інше, як оптимізацію веб-ресурсу з метою приведення його у відповідність до вимог пошукових механізмів Гугл. Це робиться для того, щоб ваш бізнес посідав ТОПові місці з початку в конкрентону регіоні. Далі, можна маштабуватися вде і на всю територію України.

Яка ціна і скільки коштує послуга?

Усі пошуковики працюють за певними алгоритмами, які періодично змінюються. Професійним оптимізаторам доводиться постійно вивчати поведінку машин, щоб допомогти веб-ресурсам пробитися на верхні рядки органічнохї видачі Google Україна за тематичними запитами. Важливе питання для кожного власника віртуального офісу - скільки коштує розкрутка сайту? Яка ціна просування сайтів і Івано-Франківську щомісячно?
Однозначної відповіді на це запитання не може бути з тієї простої причини, що все залежатиме від таких факторів:

 1. початкового стану ресурсу,
 2. переслідуваної мети (наприклад, виведення в ТОП-10 або ТОП-3 відрізнятиметься за своєю ціною),
 3. обраних інструментів просування,
 4. географії онлайн розкрутки,
 5. рівня конкуренції на ринку та інши хфакторів

Отримати відповідь дає змогу попередній аналіз сайту. Хоча зараз під розкруткою (просуванням) багато хто має на увазі практично всі наявні способи залучення додаткового трафіку, "класичне" просування являє собою залучення конкретно пошукового трафіку з органіки Google.com.ua. Іншими словами, це відвідувачі, які приходять завдяки "підказкам" або видачі пошукових роботів.
Тому на запитання "Що таке розкрутка сайту?", можна відповісти, що це - певний комплекс заходів, що охоплює внутрішню і зовнішню оптимізацію ресурсу і дає змогу підвищити позиції сайту в пошуковій видачі.

Який омплекс робіт мається на увазі:

 • У процесі проведення цих робіт усуваються всі недоліки самого ресурсу;
 • удосконалюються його архітектура і структура;
 • приводиться до ладу контент та генерується новий і унікальний;
 • здійснюється перелінковка сторінок;
 • проводиться оптимізація мета-тегів та заголовків

Таким чиномвеб-ресурс покращується щоб бути оптимізованим під сучасні алгоритми пошуковика. Не має значення ви робите пошукове просування локальна на рівні Івано-Франківську, чи глобально, на всю Україну. Фундамент для подальших робіт має бути побудований.

Після комплексу робіт по внутрішній оптимізації сайту, переходимо до зовнішньої.
До зовнішніх чинників, зокрема, належить робота з посилальною масою (або беклінками). Що краще проведено роботу з внутрішньої оптимізації, то менше часу і коштів знадобиться на зовнішню. Також і ціна розкрутки сайту буде меньшою.

Для того, щоб стати лідером принаймні в своєму місті Івано-Франківську слід купувати зворотні посилання за такими ознаками:

 • Регіональність - перш за все почніть з сайтів-донорів, які навколо вас в Івано-Франківську;
 • Траст - чим довше ресурс існує, тим краще;
 • Тематичність. Навряд, що вас буде рекламувати ваш конкурент з вашого регіону але домовитись завжди можна;
 • Кількість. Відпрацюйте на максимум. Зберіть стільки беклінків з Івано-Франківську, скільки зможете

Постійно вдосконалюйте рецепт свого коктейлю і додавайте нові інгредієнти, а отриманим результатом обов'язково діліться з широкою аудиторією. Найкраща розкрутка сайту - це таке пошукове просування в мережі, яке дає змогу зробити ресурс максимально корисним і цікавим для його користувачів. Саме таке завдання ставлять перед сайтовласниками пошуковики, які постійно змінюють свої алгоритми і фільтри. Такі ресурси й отримують реальну можливість надовго потрапити на багатообіцяючу першу сторінку видачі Гугл.

Якщо ви хочете замовити послугу просування сайту в Івано-Франківську (по області) або на всю Україну - звертайтесь в нашу веб-студію Optimize-il.com. у нас краща ціна розкрутки та кращі SEO фахівці.

ДОП ПОСЛУГИ...

Пропонуєм комплексне просування бізнесу онлайн

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ SEO...

Залишіть заявку та отримайте прорахунок за 1 день

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх