KORZYŚCIZ PROMOCJI SEO...

WSZYSTKIE RODZAJE STRON

Promocja projektów na każdym poziomie. Promocja nowych stron internetowych i po innych wykonawcach

BIAŁE SEO

Promocja wyłącznie "białymi" metodami nie zabronionymi przez wyszukiwarki

RĘKA NA PULSIE
Stałe monitorowanie zmian w pracy wyszukiwarek i aktualizacji ich algorytmów
PODEJŚCIE INDYWIDUALNE
Brak ograniczeń budżetowych. Indywidualne podejście do każdego klienta
PRZYSTĘPNA CENA

Wysoce konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm i freelancerów

WITRYNA W WYNIKACH WYSZUKIWANIA GOOGLE

Gwarancje stabilnych i długotrwałych efektów pracy

13

LAT
doświadczenia w SEO
Pracuję od 2009 roku

26

PROJEKTY W PRACY
Promowane są różne tematy

240

SUKCESYWNE PROJEKTY
Średni okres pracy z klientem <5 lat

470к+

KEYWORDS
Pojawił się w TOP-10 Google

Pozycjonowanie stron WWW

Obecnie prawie każde przedsiębiorstwo posiada własną stronę internetową. Jednak tylko skutecznie promowana strona internetowa ma prawa bytu. Ważne jest, aby przedsiębiorstwo wybrało taką formę promocji, której współczynnik cena - efektywność oraz cena - zysk był najbardziej korzystny.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych obecnie jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą w e-biznesie. Porównując wkład finansowy do korzyści płynących ze skutecznego pozycjonowania strony internetowej można stwierdzić, że jest to najskuteczniejszy sposób dotarcia do nowych Klientów. Ważnym atutem pozycjonowania jako skutecznej metody promocji strony internetowej jest możliwość dodarcia do już zainteresowanych Klientów, którzy czynnie poszukują towarów lub usług przedsiębiorstwa.

Należy wiedzieć w jakiej wyszukiwarce należy pozycjonować swój serwis internetowy, by dotrzeć do potencjalnych Klientów. Dane statystyczne (na rok 2022) pokazują, że aż 91% zapytań do wyszukiwarek jest kierowana do wyszukiwarki Google, a pozostałe wyszukiwarki są daleko w tyle.

"Optimize IL" proponuje swoim Klientom usługę pozycjonowania w wyszukiwarce Google, tak, by adres strony internetowej Klienta pojawił się na pierwszej lub drugiej stronie w wynikach wyszukiwań pod wybranymi słowami kluczowymi, które ważne są dla jego branży.

Korzyści płynące z pozycjonowania:

 • efektywny i tani sposób dotarcia do nowych Klientów,
 • dotarcie do Klientów czynnie poszukujących towarów i usług przedsiębiorstwa,
 • wzrost zapytań ofertowych od potencjalnych Klientów na temat konkretnych usług i towarów,
 • skuteczny sposób podniesienia sprzedaży,
 • bycie o krok przed konkurencją,
 • długotrwała promocja strony internetowej,
 • najskuteczniejszy sposób podniesienia oglądalności strony.

optimize-il.com

Pozycjonowanie stron internetowych

W dobie ogromnej konkurencji panującej na rynku, nieobecność w internecie byłaby zaprzepaszczeniem dużej szansy. Świadomość konieczności zaistnienia w globalnej sieci jest dzisiaj powszechna i niepodważalna. Pozycjonowanie stało się, obok kampanii reklamowych Google AdWords, głównym sposobem dotarcia do szerokiej rzeszy użytkowników internetu, którzy codziennie wyszukują w sieci mnóstwa informacji, ofert itd.

W naszej ofercie pozycjonowanie stanowi element szerszej strategii SEO All in One, w ramach której proponujemy kompleksowe rozwiązania w postaci Audytu SEO, SEO Copywritingu, Optymalizacji, Marketingu, Monitoringu oraz Raportów i statystyk.

Z naszą wszechstronną ofertą usług wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i potrzebom Klientów, poszukującym wysokiego profesjonalizmu oraz precyzyjnego dopasowania usług do indywidualnych wymagań. Pozycjonowanie strony w wykonaniu Optimize Polska (Warszawa, Kraków, Wrocław) pozwala efektywnie wykorzystać, a także zwiększyć potencjał strony internetowej w wyścigu o najlepsze pozycje w wyszukiwarce.

Swoją ofertę kierujemy do firm o zasięgu ogólnopolskim oraz działających na lokalnym rynku, a także tych ruszających na podbój zagranicznych rynków, proponując strategię Global Marketing.

Czy wiesz, że codziennie Twoich produktów i usług poszukuje w internecie prawdopodobnie kilkuset potencjalnych klientów? Pozwól się znaleźć! Sprawdź nową strategię SEO All in One.

SEO All in One nowa strategia w pozycjonowaniu:

 1. Audyt - to analiza Twojej witryny internetowej pod kątem SEO optymalizacji i SEO marketingu
 2. Copywriting - to profesjonalnie napisane teksty będące efektem kompromisu pomiędzy dążeniem do zadowolenia czytelników Twojej strony internetowej, a zaspokojeniem wymagań wyszukiwarek.
 3. Optymalizacja - to optymalizacja kodu i treści, optymalny wybór słów kluczowych, kontrola właściwego linkowania czyli przygotowanie Twojej witryny internetowej dla robotów wyszukiwarek.
 4. Marketing - to sprawne popularyzowanie Twojego serwisu, aby pojawiał się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach pod słowami kluczowymi, które są dla Twojej firmy najbardziej istotne.
 5. Monitoring - to systematyczna analiza pozycji słów kluczowych, wspomagająca wyznaczanie nowych strategii działania, a także pozwalająca skutecznie reagować na zmiany algorytmów wyszukiwarek.
 6. Raporty i statystyki - to pełna dokumentacja osiągniętych pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach.

Wstępny audyt SEO

W ramach usługi na potrzeby pozycjonowania strony – wykonujemy wstępny audyt SEO witryny (Polska - Łódź, Wrocław, Poznań), który służy wypracowaniu odpowiedniej strategii działań. Przed przystąpieniem do właściwych prac konieczne jest zdobycie wiedzy o aktualnym stanie rzeczy – zawartości tekstowej strony, kodzie, języku programowania, ilości linków zewnętrznych i wewnętrznych, poprawności wyświetlania się w przeglądarkach internetowych, aktualnych pozycjach strony w rankingu wyszukiwań itd.

Każda strona jest inna, i dlatego wymaga indywidualnego traktowania. Wykorzystując szereg nowoczesnych narzędzi, a także wieloletnie doświadczenie wsparte wiedzą, dostosowujemy działania do konkretnych warunków i wymagań strony. W tym procesie nieocenioną wartość ma właśnie analiza witryny internetowej pod kątem SEO, stanowiąca niezbędną podstawę do dalszych prac. Jej celem jest zdiagnozowanie istniejących niedostatków i ewentualnych błędów, a następnie ich usunięcie w procesie SEO optymalizacji strony. Wnioski wypływające z analizy są w pełni wykorzystywane i realizowane z najwyższą starannością przez naszych specjalistów w pozycjonowaniu (Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Lublin).

SEO audyt – płatna wersja. Klient zainteresowany uzyskaniem specjalistycznej wiedzy na temat swojej strony, może skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest kompletny audyt SEO w formie pisemnej.

SEO Copywriting

SEO Copywriting stanowi integralną część wykonywanej przez Optimize Poland optymalizacji strony z wykorzystaniem słów kluczowych wybranych przez Klienta.

W ramach usługi zapewniamy naszym Klientom bezpłatny SEO Copywriting, oferując pisanie oryginalnych tekstów od podstaw, przeredagowanie tekstów istniejących, tworzenie unikalnych i interesujących treści w oparciu o wyrażenia kluczowe.

Treść na stronie w dużej mierze decyduje o jej wartości, stanowiąc główną część przekazu zawartego na stronie internetowej. Zastosowanie metod SEO Copywritingu wzbogaca stronę o atrakcyjną treść, buduje pozytywny wizerunek firmy, a także wspiera pozycjonowanie (promocja w Polsce: Bydgoszcz, Wrocław, Warszawa, Katowice) poprzez budowanie wartościowego contentu strony.

Copywriting pod wyszukiwarki i użytkowników
Profesjonalnie napisane teksty są efektem kompromisu pomiędzy dążeniem do zadowolenia użytkowników oraz zaspokojeniem wymagań wyszukiwarki. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi budowania warstwy tekstowej oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności teksty spełniają poniższe kryteria:

 • czytelność dla wyszukiwarki
 • przyswajalność przekazu dla użytkownika
 • właściwa gęstość słów kluczowych
 • informacje opracowane i przekazane w ciekawy sposób
 • wysoki poziom merytoryczny

Teksty przygotowywane są z dużą starannością, zgodnie ze sztuką i regułami optymalizacji pod pozycjonowanie. Od wielu lat pozycjonujemy, stosując SEO Copywriting, co ma swoje odzwierciedlenie w wysokich pozycjach stron naszych Klientów w wyszukiwarce Google, i potwierdza skuteczność tej metody.

SEO Optymalizacja w służbie pozycjonowania

SEO – czyli skrót od angielskiego Search Engine Optimisation to hasło, które w ostatnich latach zrobiło furorę. Oznacza optymalizację stron dla wyszukiwarek internetowych, czyli skuteczne dopasowywanie elementów strony www do wymogów, które stawiają witrynom wyszukiwarki.

Elementy SEO:

 • optymalizacja odpowiednich elementów kodu
 • optymalizacja zawartości tekstowej z użyciem słów kluczowych
 • poprawność kodu źródłowego
 • układ treści
 • linkowanie wewnętrzne
 • tworzenie przyjaznych linków
 • adekwatność zawartości tekstowej i kodu

Wartość poprawnie wykonanej optymalizacji jest bardzo wysoka, sprzyja prawidłowemu zaindeksowaniu strony przez wyszukiwarki, a także korzystnie wpływa na pozycje strony w rankingach. Odpowiednie skoordynowanie działań SEO oraz promocji (Polska - Gdynia, Białystok, Wrocław) w internecie pozwala nam uzyskiwać satysfakcjonujące dla obu stron efekty.

Link Building

Bardzo istotną rolę odgrywa zdobywanie linków prowadzących do strony internetowej. Aby wyszukiwarka przyznała witrynie wysoką ocenę i umieściła ją w czołówce rankingu, musi ona mieć dużą ilość wartościowych, merytorycznych odnośników. Dodatkowo w ten sposób popularyzujemy serwis w internecie, co pozwala zwiększyć jego widoczność i zasięg, i umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców różnymi kanałami.

Proces link building jest długotrwały, i stanowi drugi – obok optymalizacji SEO – filar pozycjonowania, jego stały i nieodłączny element, którego nie można pominąć.

Podnoszenie reputacji strony
Korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł i zaufanych stron, dbając o wysoki poziom i różnorodny profil linków, które służą podnoszeniu reputacji Twojej strony internetowej. Stale rozwijamy i modyfikujemy bazę zapleczową oraz poszukujemy nowych rozwiązań, by nie dać się wyprzedzić konkurencji i sprostać wymaganiom zmieniającego się algorytmu Google. Poważnie traktujemy wytyczne wyszukiwarki, nie korzystając z SWL-i, farm linków itp., by nie narażać Twojej strony na filtr lub wyindeksowanie.

Stały monitoring pozycji

Pozycjonowanie stron www wymaga nieustannego monitoringu pozycji. Regularne sprawdzanie wyników wyszukiwania pozwala dostrzec nawet drobne zmiany pozycji i odpowiednio zareagować, by przywrócić właściwe miejsce witryny. Pozycje stron są pod naszą stałą kontrolą, w razie jakichkolwiek wahań, ewentualnych nieprzewidzianych spadków natychmiast podejmowane są kroki w celu ustabilizowania strony i zniwelowania zmian.

Świadomość społeczeństwa co do skuteczności pozycjonowania jest coraz większa, a firm korzystających z tego typu usług bardzo wiele. Powoduje to zaciętą rywalizację pozycjonerów o utrzymanie w czołówce wyników wyszukiwań stron www swoich klientów. Dzięki doświadczeniu i efektywnemu połączeniu wiedzy teoretycznej i praktycznej, jesteśmy w stanie pokonać konkurencję w walce o najwyższe pozycje naszych Klientów. Utrzymanie wysokich pozycji jest możliwe tylko przy nieustannej kontroli i pracy nad witryną internetową Klienta.

Profesjonalny monitoring (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań) skutkuje szybkim wyłapaniem potencjalnych zagrożeń dla pozycji strony i umożliwia odpowiednio szybką reakcję.

Statystyki pozycjonowania

W celu zapewnienia naszym Klientom informacji na temat skuteczności naszych działań dostarczamy comiesięczne statystyki pozycjonowania, które w sposób jasny i przejrzysty pokazują aktualne miejsca, jakie zajmuje dana strona w wynikach wyszukiwania pod określonymi wyrażeniami kluczowymi. 

Statystyki to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające Klientom zaoszczędzić sporo czasu. Idealnie zastępuje bowiem czasochłonne ręczne sprawdzanie i eliminuje ryzyko błędu. Wyniki wszystkich fraz dostępne są w jednym miejscu, na jednym czytelnym wykresie, dając rzetelną informację o zmianach pozycji serwisu na przestrzeni czasu. 

USŁUGI DODATKOWE...

Oferujemy kompleksową promocję biznesu w internecie

GOOGLE ADS
SMM
YOUTUBE
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH
SEO AUDYT
COPYRIGHTING

KALKULACJA KOSZTÓW SEO...

Zostaw zapytanie i otrzymaj kalkulację w ciągu 1 dnia

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх